KONST / Litografier / Färglitografi 10468444
nr 1046 8444
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), HC-upplaga, signerad. -77, motivet: 46x38
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 juli 2016
kl 20:20:32
18/7 18:46:24
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö